Project news
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 152 common:people_all_forms

Міжнародний День рідної мови

Date: 5 травня 2018 о 11:47, Refreshed 5 травня 2018 о 12:13
502 view

21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Традиційно в Марківській гімназії проводяться заходи по вшануванню української мови. Цього року  проведення лінійки-відкриття , організацію виховного заходу «Мова – душа народу» для учнів 8-9 класів  та «Мовного квесту» для 4-х класів, у рамках тижня, взяли на себе учасники рою «Берегиня».

Метою проведених заходів була актуалізація та поширення  раніше набутих знань з української мови та літератури; збагачення словникового запасу; розвиток творчих здібностей, естетичних смаків, мовлення і мислення учнів; сприяння формуванню високоморальної особистості; виховання інтересу до народних традицій, поваги та любові до Батьківщини через  популяризацію української мови, розуміння її краси.

Адміністрація гімназії, вчителі української філології та учні щиро вдячні учасникам рою «Берегиня» за якісно підготовані та проведені заходи. Вони є прикладом для активізації роботи роїв класів, що беруть участь у шкільному етапі гри «Сокіл».

Comments:
Only authorized users can leave comments.